amix nutritin opinia

Amix Nutrition OPINIA -rzetelnie o suplementach

Amix Nutrition OPINIA -rzetelnie o suplementach

Stosuje suplementy Amix od bardzo długiego czasu, dlatego postanowiłem napisać ten wpis i podzielić się moją opinią o marce – w sposób jak najbardziej rzetelny i obiektywny. Pierwszy zakup suplementu Amix, miał miejsce jeszcze dobrych kilka lat temu, kiedy mieszkałem w Hiszpanii. Na zachodzie Europy Amix Nutrition – jest praktycznie bez konkurencyjny i bardzo szeroko dostępny, w Polsce od 2,3 lat również – dzięki Bogu 😉

Suplementy Amix Nutrition w połączeniu z dietą przyniosą SPEKTAKULARNE EFEKTY!
KLIKNIJ I SPRAWDŹ!

Amix – kilka słów o marce 

Początki Amixa sięgają roku 2003, kiedy to, w Manchesterze, została założona firma, znana jako LargeLife® Limited. Nazwa, która posługujemy się dzisiaj, została pierwszy raz użyta w roku 2009. Amix™ Advanced Nutrition został okrzyknięty jednym z najlepszych producentów suplementów diety w Europie, i to już w pierwszych latach działalności, wygrywając prestiżowe nagrody tj. AutoSalvd.

nagroda AutoSalvd 2017

Prężny rozwój i innowacyjne rozwiązania pozwoliły firmie na ekspansję poza obręb najstarszego kontynentu. Obecnie produkty można nabyć w wielu krajach na całym świecie. W Polsce firma działa od ponad 2,3 lat, gdzie z roku na rok zyskuje coraz więcej sympatyków, zarówno wśród konsumentów jak i przedsiębiorców. Amix Nutrition jest, niewątpliwie, jednym z liderów na światowym rynku suplementów diety. Firma stawia na ciągły rozwój i wprowadza coraz to ciekawsze rozwiązania do swoich produktów. Jeśli interesujesz się tematyką suplementów diety, czy zwyczajnie lubisz stosować solidne produkty, to katalog Amixa – napewno Cię zaciekawi.

Poniżej zostawiam film, na którym możesz zobaczyć w jaki sposób i z jaką dbałością produkuje się suplementy i odżywki Amix. ( o firmie od 30 sekundy)

Dlaczego Amix to jedna z najlepszych firm suplementacyjnych?

Ok, przyszła pora na więcej konkretów i przykładów z życia i potwierdzenie mojej opinii o Amix Nutrition. Na ten fakt składa się kilka elementów.

Pierwszym jest niezwykle szeroki katalog produktów. Jeśli zsumujemy wszystkie pojedyncze produkty, nie wliczając oczywiście smaków i gramatur, Amix zaoferuje ponad 270 różnych pozycji. Taka liczba niewątpliwie robi wrażenie, a każdy producent chciałby się nią pochwalić. Do tego dochodzi fakt, że wszystkie produkty są naprawdę najwyższej jakości. Żeby to nie brzmiało jak zwykły, pusty frazes, wystarczy spojrzeć na ilość certyfikatów i patentów, wykorzystanych do produkcji. W Polsce żaden inny producent nie używa nawet 1/3 certyfikowanych surowców, które stosowane są w suplach Amixa. A co to w ogóle daje? Każdy składnik z oryginalnym patentem to gwarancja najlepszego surowca w danej kategorii – co przekłada się na:

  • wyższy stopień wchłaniania,
  • lepszą tolerancję organizmu,
  • lepsze działanie i lepsze efekty,
  • wyższe stężenie substancji aktywnej,
  • droższy surowiec w produkcji i zakupie
kilka certyfikatów stosowanych w suplach Amix

Praktycznie wszystkie produkty Amixa, są produkowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, w których firma wykorzystuje najlepsze z dostępnych surowców. Dla przykładu można wspomnieć o oryginalnym CFM®, który jest opatentowany przez firmę Glanbia®. Białko uzyskane w oryginalnym procesie mikrofiltracji w przepływie krzyżowym, jest podstawowym elementem białek Amixa. O certyfikacie CFM stosowanych w odżywkach białkowych napisano już wiele dobrych artykułów, nie będe się rozpisywał na ten temat, ale zachęcam do zapoznania się z tematem i sprawdzenie czy białko z którego korzystasz – posiada ten certyfikat.

białko z certyfikatem CFM
certyfikat cfm

Jednak to tylko pojedynczy przykład. Produkty Amixa opatrzone są całym szeregiem certyfikatów a ilość wykorzystanych w nich, opatentowanych technologii, jest trudna do zliczenia. Warto wspomnieć o CarnoSyn®, DigeZyme®, Taxadrol®, Explo-Tech®, CreaPep™, LactoSpore™, Kre-Alkalyn®, BioPerine®, Aspartam Free, ActiNos™, PepForm®, Crt-SS i wielu innych. Całość dopełnia najnowsze i niezwykle dopracowane centrum badawczo-logistyczno-produkcyjne o powierzchni 12 tysięcy m², które znajduje się w Manchesterze.

Linia produkcyjna Amix™ Nutrition, spełniają wszelkie normy wykorzystywane do produkcji leków. Pozwala to wytwarzać suplementy diety o farmaceutycznej jakości.

Technologia!

Najnowsza technologia, wykorzystana przy projektowaniu linii produkcyjnych, pozwala na niesamowicie wydajną produkcję. Fabryka Amixa jest wstanie wytworzyć ponad 10 tysięcy sztuk batonów czy nawet 100 tysięcy kapsułek w ciągu jednej godziny. Idąc dalej w liczby, Amix produkuje ponad 7 ton suplementów diety w proszku każdego dnia. Firma przywiązuje bardzo dużą wagę do jakości swoich produktów. Dlatego na powierzchnię badawczą przeznaczyli ponad 3 tysięcy m² w swojej nowej centrali. Właśnie tam, wykwalifikowana kadra szczegółowo sprawdza wszystkie składniki wykorzystywane do produkcji. Na koniec warto wspomnieć o podziale suplementów diety na specjalistycznie linię. Suplementy Amixa, mogą być wykorzystywane przez absolutnie wszystkich. Firma oferuję preparaty, które sprawdzą się w każdej dyscyplinie sportowej i na każdym szczeblu zaawansowania. Z produktów Amixa, mogą śmiało korzystać zawodowi sportowcy jak i amatorzy. Do tego dochodzi linia GreenDay, która została zaprojektowana z myślą o osobach na diecie wegańskiej. Dzięki tak szerokiej ofercie, niemożliwe jest nietrafienie na suplement, który będzie idealny dla Ciebie.

amix greenday

Oczywiście nie samym białkiem człowiek żyje, chodź jest ono niesamowicie ważne. Amix zapracował na kolejny punkt, dzięki swojej ofercie suplementów zwanych boosterami testosteronu. Sporne produkty, których działanie jest bardzo źle rozumiane przez większość konsumentów. Ciężko porównać do siebie produkty tego typu. Nie mamy tutaj tak przyjemnych liczb jak w przypadku odżywek białkowych, jednak spójrzmy na samą ilość produktów proponowanych przez Amix Nutrition. Omawiany producent ma do zapronowania 20 produktów, które można podpiąc do boosterów testoseronu. Warto nadmienić, że znaczna większość z nich jest bogata w opatentowane substancję wspomniane jakiś czas temu. Dla kontrastu, Olimp w swojej ofercie posiada 8 produktów, które można podpiąc pod boostery testosteronu a patrząc na podane składniki aktywne trzeba przyznać, że Amix deklasuję konkurencję.

Trzeci punkt, Amix będzie zawdzięczał osobom stosującym dietę wegańską. Seria GreenDay to gama produktów, które zostały uzyskane jedynie z naturalnych źródeł a większość z nich jest odpowiednia dla wegan. Zaczynając od wegańskich odżywek białkowych po probiotyki zamknięte w roślinnych kapsułkach. Mało, który producent ma w swoim katalogu tak wiele produktów, które rozweseliły by osoby na diecie roślinnej. Dlatego niewątpliwy i kolejny punkt dla Amix™  Nutrition.

Najlepsze produkty Amix – moja top lista

Top 8 produktów Amix

Przedstawiliśmy sobie już konkretne argumenty, za tym, że AmixNutrition jest firmą, naprawdę godną uwagi. Zbliżając się do podsumowania chciałbym wymienić kilka produktów z gamy Amixa, które szczególnie wyróżniają się na tle konkurencji.

1 Amix Zero Pro

Na sam początek warto wrócić do produktu, który wykorzystałem do porównania odżywek białkowych popularnych w Polsce. Uważam, że Pronativ® można śmiało nazwać najlepszą odżywką białkową na rynku, a przynajmniej trzeba uznać jej miejsce na podium. Doskonałe białko natywne, które przeszło szereg badań i zostało wyprodukowane w najlepszy możliwy sposób. Nawet mleko pozyskiwane do produkcji Zero Pro, pochodzi z certyfikowanych farm z Alpach Francuskich. Doskonała odżywka, którą na 100g produktu dostarcza ponad 90g białka, z czego niezbędne aminokwasy stanowią 50g! Do tego dochodzi całkowity brak laktozy, zanieczyszczeń chemicznych i doskonała biodostępność. Wszystko poparte naprawdę dobrym smakiem i rozpuszczalnością. 

Zobacz również Recenzję Amix Zero Pro w formie wideo.

  • omówienie składu i jakości surowca
  • ocena rozpuszczalności i smaku
  • porównanie z odżywkami białkowymi konkrencyjnych firm
  • ogólna ocena produktu