Plany Dietetyczne i Treningowe od FitDietOnline.com

Profesjonalizm i wygoda

Profesjonalizm i wygoda

Zamawiając dietę oraz treningi online troszczysz się o swój czas, oszczędzając go. Standardowa wizyta u dietetyka wymaga od Ciebie dużo więcej czasu i logistyki, na przykład ze względu na ustalenie dogodnego terminu spotkania lub dojazdy. Kontaktując się z nami przez Internet robisz to z dowolnego miejsca i o takiej porze jaka najbardziej Ci odpowiada.

plany-dietetyczny-trening-online

Dlaczego My?

Dlaczego My?

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, cechujemy się wysokim profesjonalizmem oraz elastycznym podejściem. Poprzez wypełnienie ankiety oraz możliwość szybkiego kontaktu ustalamy plany treningowe oraz diety idealnie dostosowane do naszych klientów. Pragniemy tworzyć dla was najlepiej dopasowane plany do stylu życia oraz wyznaczonych celów.

Wygoda
Zawsze stawiamy na prostotę, wszystkie produkty z których będą powstawały wasze potrawy znajdziecie w każdym sklepie nigdy nie będziecie mieli problemu z zakupami. Nasze przejrzyste listy zakupów, które są załączone do planów również ułatwią sprawę.
Wygoda
RAPORTY
Poprzez cotygodniowy raport wysyłacie do nas niezbędne informacje do aktualizacji waszych planów. Wyróżnia nas to że nie zostawiamy was samych z otrzymanymi planami! Wysyłacie nam dokładne tygodniowe dane co zajmie wam 5minut a już na następny dzień otrzymujecie zaktualizowany plan. W przypadku potraw które wam nie odpowiadają, bądź posiłków, które są za bardzo skomplikowane znajdujemy lepsze optymalne rozwiązanie dla Ciebie.
RAPORTY
Bez głodówek
Chcesz zgubić kilka kilogramów ale przeraża Cię widok sałaty? Żaden problem nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie taki plan aby zmieścić w nim Twoje ulubione potrawy nie musisz martwić się odstawieniem swoich ulubionych smakołyków będą one wkomponowane w dietę.
Bez głodówek
Bez monotonii
Nie lubisz wielu rzeczy i myślisz, że jesteś skazany na monotonną kuchnię nic bardziej mylnego. Nawet jeżeli nie lubisz wielu rzeczy przygotujemy dla Ciebie takie przepisy aby nie były nudne a do tego smaczne! Żyjesz ciągle w biegu i nie masz czasu na gotowanie? postaramy się ograniczyć Twój problem do jak najkrótszych wizyt w kuchni i marnowaniu Twojego czasu na gotowanie przygotujemy dla Was szybkie potrawy które będziecie mogli zabrać ze sobą i nie przejmować się już atakami głodu.
Bez monotonii
WygodaRAPORTYBez głodówekBez monotonii

Pakiet dodaktów

Pakiet dodaktów

Dodatkowo, do każdego planu dietetycznego i treingowego otrzymasz od nas pakiet darmowych dodaktów.

Pełna opieka

Pełna opieka


Pełna opieka naszych ekspertów - nielimitowany kontakt z dietetykiem i trenerem personalnym w wygodnej formie.

Analiza postępów

Analiza postępów


Dzięki cotygodniowym raportom dostarczanym przez naszych podopiecznych - jesteśmy w stanie dbać o stałe postępy i zapobiegać stagnacjom.

ŁATWY DOSTĘP

ŁATWY DOSTĘP


Łatwy wgląd do planów dietetycznych i treningowych - dostępnych z poziomu panelu użytkownika oraz poczty email. Pliki są również przystosowane do druku.

Lista zakupów

Lista zakupów


Kupując dowolny plan dietetyczny - dodatkowo otrzymasz od nas dokładną listę zakupów potrzebnych artykułów spożywczych.

Baza przepisów

Baza przepisów


Dostęp do bazy dietetycznych przepisów gotowy do zastosowania w Twojej diecie - każdy znajdzie coś dla siebie.

Elastyczny Trening

Elastyczny Trening


Nasze plany treningowe nie ograniczają się jedynie do zajęć na siłowni. Dopasujemy aktywności fizyczną do Twoich preferencji i możliwości.

Plan suplementacji

Plan suplementacji


GRATIS - otrzymasz od nas plan suplementacji , dopasowany do Twoich celów i stylu życia .

baza wiedzy

baza wiedzy


Dostęp do bazy specjalistycznych artykułów z tematyki odżywiania i treningów -bazujących na rzetelnej wiedzy, podpartej badaniami naukowymi.